Podręczniki

Informacja dot. podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujących w roku szkolnym 2019/2020

Zestaw podręczników i materiałów ćwiczeniowych obowiązujący w oddziałach przedszkolnych w roku szkolnym 2019/2020 zostanie podany na początku roku szkolnego.

Uczniowie klas I – VIII  zostaną  nieodpłatnie wyposażeni w podręczniki i materiały ćwiczeniowe  we wrześniu 2019 roku.

Książki i ćwiczenia  do nauki religii należy zakupić dzieciom indywidualnie, zgodnie z wymaganiami nauczyciela.

Bardzo prosimy o obkładanie i szanowanie podręczników, ponieważ będą one służyły innym uczniom przez kolejne lata szkolne.

Jeżeli podręczniki zostaną zniszczone przez ucznia, rodzice są zobowiązani do odkuipenia  nowego zestawu.