Kadra

mgr Magdalena Szwed – dyrektor  / zajęcia komputerowe

mgr Bożena Łodzińska – wicedyrektor / matematyka

mgr Agnieszka Galińska – wicedyrektor / informatyka

mgr Adamiak Tomasz - świetlica

mgr Bakalarska Jolanta - nauczyciel wspomagający

mgr Bieniek Bożena - język polski

mgr Bilenda Kornelia - nauczyciel wspomagający

mgr Bukowska Anna - język niemiecki

mgr Chudzio Anna - pedagog specjalny

mgr Cybulska  Aneta - pedagog

mgr Dąbrowska Barbara - geografia

mgr Dębska Krystyna - plastyka

mgr Fibich Marcin - muzyka

mgr Gmurska Irmina - matematyka

mgr Jarosz Elżbieta - religia

mgr Jarosz Ilona - język polski

mgr Jarosz Klaudia - wychowawca świetlicy

mgr Jędrzejewski Daniel - wychowanie fizyczne

mgr Karolak Krystyna - zajęcia techniczne

mgr Kozłowska Anna - edukacja wczesnoszkolna

mgr Kozłowska Anna Maria - matematyka

mgr Koźbiał Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna

mgr Koźbiał Izabela - edukacja wczesnoszkolna

mgr Kuczkowska Elżbieta - wychowanie fizyczna

mgr Kwiatkowska Grażyna - edukacja wczesnoszkolna

mgr Łakomska Marta - język polski

mgr Marciniak Anna - język angielski

mgr Możdżyńska Beata - biologia

mgr Nowakowski Tomasz - wychowanie fizyczne

mgr Okońska Renata - biblioteka

mgr Pikuła-Marczak Barbara - historia, język niemiecki

mgr Piotrowska Monika - religia

mgr Puchalska Mirosława - edukacja wczesnoszkolna

mgr Rdest Agnieszka - historia

mgr Rybicka Agnieszka - chemia

mgr Rywacka Elżbieta - język angielski

mgr Skorupińska Iwona - edukacja wczesnoszkolna

mgr Sowińska Magdalena - język angielski

mgr Staszak Violetta - edukacja wczesnoszkolna

mgr Staśkiewicz Marzena - język polski

mgr Syryca Agnieszka - język polski

mgr Śliwa Ewelina - edukacja wczesnoszkolna

mgr Świderek- Ongirska Dorota - edukacja wczesnoszkolna

mgr Tkacz Tomasz - przyroda, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Trelińska Dorota - edukacja wczesnoszkolna

mgr Wacławek Jacek - fizyka

mgr Wiśniewska Agnieszka - religia/ logopedia

mgr Wiśniewska Bożena - biblioteka

 


Dytektorzy  w latach 1956 - 1999

PIEKARSKA Janina                           01.09.1956-31.01.1969

SKUPIEWSKI Jan                                01.02.1969-10.05.1970

JAWORSKA Teresa                          11.05.1970-31.08.1978

GODLEWSKA Jadwiga                    01.09.1978-31.08.1985

KLIMKIEWICZ Janina                       01.09.1985-31.08.1994

 KOWALSKA Ewa                             01.09.1994-31.08.1999

Wicedyrektorzy w latach 1956 - 2017

 ŚWIEDZA Monika                              01.09.1956-31.08.1957

 OLSZEWSKA Wacława                    01.09.1957-31.08.1963

 SKUPIEWSKI Jan                              01.09.1963-31.01.1969

JAWORSKA Teresa                            01.02.1969-10.05.1970

KOWALSKI Grzegorz                         11.05.1970-31.08.1972

IWANICKA Elżbieta                            01.09.1972-31.08.1978

GODLEWSKA Jadwiga                      01.08.1976-31.03.1977

JACKOWICZ Lucyna                          01.09.1978-31.08.1985

SZYMAŃŚKA Bogumiła                    01.09.1985- 31.08.2009

ZIĘBIŃSKA Wanda                             01.09.1990-31.08.2001

KALISZEWSKA Teresa                      01.09.2001 - 31.08.2017